Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Aktuality > Představujeme Vám novinku - minibagry STagr 1,8t a 3,5t

Představujeme Vám novinku - minibagry STagr 1,8t a 3,5tRádi bychom vám představili nejlepší minibagry na trhu - STagr 1,8T a STagr 3,5T. Jsme pyšní na to, že můžeme vstoupit do vašeho stavebního světa s inovativními a spolehlivými stroji. Naše produkty představují mimořádné výhody.

Klíčové vlastnosti

 1. Spolehlivost, výkonPásový minibagr STagr 1,8

  Naše minibagry jsou konstruovány tak, aby zvládaly i ty nejnáročnější stavební podmínky. S minimálním úsilím dosahujete maximální výkonnosti. Vaše práce bude efektivnější a rychlejší.

 2. Dlouhá životnost

  Naše bagry a minibagry jsou navrženy s ohledem na dlouhou životnost. Jsou odolné a dokážou odolávat opakovanému použití. S námi můžete počítat na dlouhou dobu.

 3. Záruka 

  Když investujete do našich strojů, máte na ně jednoletou záruku nebo 2000 motohodin. Můžete spát klidně, protože vaše investice je chráněna.

 4. Servis 

  Nabízíme kompletní záruční i pozáruční servis s rychlým a spolehlivým dodáváním náhradních dílů. Máme na skladě široký sortiment, abychom vám pomohli okamžitě, když to budete potřebovat.

Technické parametry

Chcete-li se dozvědět více o našich bagrech a minibagrech STagr 1,8T a STagr 3,5T, navštivte naši webovou stránku minibagrů, kde naleznete detailní technické parametry:

 • Výkon motoru
 • Hmotnost a nosnost
 • Rozměry a dosahy
 • Palubní kapacita
 • Bezpečnostní prvky

Najděte si ten správný stroj pro vaše potřeby. Vaše spokojenost a úspěch na staveništi jsou naším hlavním cílem, a naše bagry a minibagry STagr jsou tady, aby vám pomohly dosáhnout vašich nejambicióznějších projektů.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte nebo nám zanechte Váš kontakt a my se Vám ozveme.

Kontaktovat

 

 

minibagr STagr 1,8
Pásový minibagr STagr 3,5
Pásový minibagr STagr 1,8
Pásový minibagr STagr 1,8
Pásový minibagr STagr 3,5
Pásový minibagr STagr 3,5
Pásový minibagr STagr 3,5