Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Technika > Zemědělská technika

Zemědělská technika

Vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme stroje pro kejdové hospodářství jako jsou například kalová čerpadla MIX, míchadla AZV, technologické výbavy jímek pro uskladnění jednotlivých komodit a separátory pro separaci kejdy. Vyvinuli jsme vlastní travní mulčovače TM 150, TM 180, TM 220, které jsou velmi jednoduché na používání v sadech, vinicích a na ostatních travních plochách.

 • Kejdové hospodářství

  Kalová čerpadla typu MIX jsou určena k čerpání kejdy, kalů a znečištěných kapalin. Je možné je použít k čerpání a přečerpávání jímek do skladovacích nadzemních zásobníků, k vyskladňování do mobilních prostředků nebo přímo k aplikaci na pozemky přilehlé k zásobníku. Sériově jsou vybavena mixovací tryskou, která je mechanicky ovládaná v horizontálním směru.

  PTS kejdové čerpadlo má řezací kotouč a lopatky vyrobeny z chrom-vanadiové oceli.

  Separátory slouží k oddělování tuhé a tekuté frakce z kejdy hospodářských zvířat a bioplynových stanic. Nabízíme je ve výkonech 4kW a 5,5 kW.4-20.

  Míchadla - Vyrábíme stroje a zařízení pro potřeby kejdových hospodářství a ostatních zařízení, kde je nutná homogenizace a čerpání kejdy, kalů a podobně.

  • Stacionární – je určeno pro nadzemní nádrže.
  • Mobilní – pro použití v zemních jímkách a nádržích, uchycují se na tříbodový závěs traktoru.

  Fekál cisterna STS 5000 - jedná se o cisternu vlastní konstrukce a výroby o objemu 5000 litrů za traktor s využitím pro převoz vody nebo fekálií.

        samostatná nádrž pozink z ocelového plechu o síle 5 mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm, jednoosá brzděná náprava, kompresor Jurop

 • Mulčovač STARK

  Mulčovače STARK jsou vyrobeny z kvalitního materiálu vybavené noži nebo kladivy. Využití naleznou v zemědělské výrobě a patří mezi oblíbenou komunální techniku,
  kterou používají obce, technické služby a firmy zabývající se letní údržbou.

Jaké jsou naše výhody?

 • Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkov
 • Najdete u nás širokou nabídku strojů a příslušenství
 • Zakládáme si na dlouhodobé a přátelské spolupráci
 • Nabízíme unikátní řešení jednotlivých úprav
 • Disponujeme vlastním vývojovým centrem

Přípojný vyvážeč kontejnerů Camelid

Po konzultaci s pěstiteli ovoce a vína jsme vyvinuli přípojný vyvážeč kontejnerů Camelid, který slouží k transportu a logistice zemědělských produktů z polí a sadů. Vybrat si můžete mezi různými velikostmi stroje. Camelid tak najde uplatnění u malých i velkých zemědělců. K těmto strojům jsme vyrobili nejrůznější kontejnery, které slouží k převozu vody, hnojiv, palivového dřeva nebo hospodářských zvířat. Měli byste zájem o naši zemědělskou techniku? Neváhejte nás kontaktovat.