Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Technika > Zemědělská technika

Zemědělská technika

Vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme stroje pro kejdové hospodářství jako jsou například kalová čerpadla MIX, míchadla AZV, technologické výbavy jímek pro uskladnění jednotlivých komodit a separátory pro separaci kejdy. Vyvinuli jsme vlastní travní mulčovače TM 150, TM 180, TM 220, které jsou velmi jednoduché na používání v sadech, vinicích a na ostatních travních plochách.

 • Kejdové hospodářství

  Kalová čerpadla typu MIX jsou určena kčerpání kejdy, kalů a znečištěných kapalin. Je možné je použít kčerpání a přečerpávání jímek do skladovacích nadzemních zásobník, kvyskladňování do mobilních prostředkůnebo přímo kaplikaci na pozemky přilehlé kzásobníku. Sériově jsou vybavena mixovací tryskou, která je mechanicky ovládaná vhorizontálním směru.

  PTSkejdové čerpadlomá řezací kotouč a lopatkyvyrobeny z chrom-vanadiové oceli.

  Separátory slouží koddělování tuhé a tekuté frakce zkejdy hospodářských zvířat a bioplynových stanic. Nabízíme je ve výkonech 4kW a 5,5 kW.4-20.

  Míchadla - Vyrábíme stroje a zařízení pro potřeby kejdových hospodářství a ostatních zařízení, kde je nutná homogenizace a čerpání kejdy, kalů a podobně.

  • Stacionární – je určeno pro nadzemní nádrže.
  • Mobilní – pro použití vzemních jímkách a nádržích, uchycují se na tříbodový závěstraktoru.
 • Mulčovač STARK

  Mulčovače STARK jsou vyrobeny z kvalitního materiálu vybavené noži nebo kladivy. Využití naleznou v zemědělské výrobě a patří mezi oblíbenou komunální techniku,
  kterou používají obce, technické služby a firmy zabývající se letní údržbou.

Jaké jsou naše výhody?

 • Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkov
 • Najdete u nás širokou nabídku strojů a příslušenství
 • Zakládáme si na dlouhodobé a přátelské spolupráci
 • Nabízíme unikátní řešení jednotlivých úprav
 • Disponujeme vlastním vývojovým centrem

Přípojný vyvážeč kontejnerů Camelid

Po konzultaci s pěstiteli ovoce a vína jsme vyvinuli přípojný vyvážeč kontejnerů Camelid, který slouží k transportu a logistice zemědělských produktů z polí a sadů. Vybrat si můžete mezi různými velikostmi stroje. Camelid tak najde uplatnění u malých i velkých zemědělců. K těmto strojům jsme vyrobili nejrůznější kontejnery, které slouží k převozu vody, hnojiv, palivového dřeva nebo hospodářských zvířat. Měli byste zájem o naši zemědělskou techniku? Neváhejte nás kontaktovat.