Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Technika > Lesní technika

Lesní technika

Především pro firmy zabývající se službami v lesnictví a správce lesních pozemků vyrábíme stroje vlastní konstrukce. Dokážeme také provést jednotlivé úpravy přesně podle přání zákazníka. Zajišťujeme dodávky náhradních dílů a záruční či pozáruční servis. Prodáváme stroje značek STS, KESLA, NAARVA, VENTURA, NORCAR, BMF, KRPAN.

 • Vyvážečka dřeva

  Nepostradatelným pomocníkem při zpracování dřevní hmoty je bezesporu vyvážeč. V naší nabídce naleznete kvalitní, kompaktní a lety prověřené vyvážeče naší výroby STS, které vyrábíme od roku 2004. Pro potřeby soukromých majitelů menších výměr lesa nabízíme vyvážečky dřeva o nosnosti 4T, 6T, 7T a pro profesionální využití vyvážeče STS 10T a STS 12T.

  Veškeré vyvážecí soupravy můžeme vybavit příslušenstvím dle jednotlivých potřeb každého zákazníka. Jedná se především o samostatné hydrauliky, samostatné hydraulické pohony, různé druhy závěsů, pevné provedení 40 mm, otočné závěsy 50 mm a dnes hodně používané K80, držáky rozvaděčů s místem obsluhy, vany na klest a lisy klestu. Jako strojírenská firma se zázemím a vlastním vývojovým střediskem nabízíme různé úpravy a nástavby dle zadání zákazníka.

  Číst více

 • Hydraulická ruka

  Všechny hydraulické nakladače, které prodáváme jsou navrženy s ohledem na efektivitu, použitelnost a bezpečnost. Každá hydraulická ruka je kombinací pevné síly, dosahu a obratnosti. V praxi se to projevuje precizností, pohodlím a silou práce. Mnoho konstrukčních řešení používaných v našich nakladačích je založeno na vysoce výkonných profesionálních jeřábech. Tato řešení dělají z nakládacích jeřábů mimořádně odolného a spolehlivého partnera pro lesní práce.

  Modelová řada STS NJ nabízí kvalitní stroje, které lze používat jak stacionárně tak agregovat na vyvážeče nebo na samotné nosiče do třetího bodu.

  Modelová řada Kesla je profesionálně prověřena po celém světě a může nabídnout široké uplatnění v jednotlivých sférách lidské činnosti.

  Mezi sortiment ucelené nabídky pro potřeby zpracování dřevní hmoty, zemědělství a komunálních služeb nabízíme vlastní hydraulické nakladače NJ 42, NJ68 a NJ85V. Jednotlivá číslice označují dosah jednotlivých hydraulických ramen. Na přání zákazníka můžeme nabídnout velké množství provedení s rozličným příslušenství jako jsou různé hydraulické rozvaděče, výklopné nebo vysouvací podpěry, navijáky, rotátory a drapáky. Naše stroje jsou vyráběny pouze z materiálu STRENX.

  Abychom uměli splnit takřka všechna přání a požadavky od zákazníků, prodáváme i profesionální nakladače KESLA, které máme osazené na vyvážečkách dřeva naší konstrukce, osazené jako stacionární nakladače na skládkách dřeva, v provozech na zpracování dřeva, nebo na nákladních vozidlech v zemědělství a komunální sféře. Jednotlivé agregace sami vyrábíme a provádíme.

  Na základě velkého počtu prodaný strojů a poptávky od stávajících zákazníků i ze Slovenska, poskytujeme rychlé dodání náhradních dílů přímo od výrobce a realizujeme servis i na námi neprodané stroje. Nezanedbatelnou část prodeje nám tvoří stroje estonské firmy BMF, od které prodáváme především hydraulické jeřáby.

  Číst více

 • Lesnický naviják KRPAN

  Lesní navijáky za traktor  KRPAN v různých tonážích s velkým množstvím příslušenství. Navijáky pro soukromníky i profesionály po celý den práce.

 • Nesené univerzální drtiče

  Nesené univerzální drtiče -NUD jsou zavěšovány na tříbodový závěs traktoru. Pohon pracovního bubnu s noži nebo kladivy je zajišťován mezi nosičem a strojem pomocí kloubového hřídele. Pohon je dále přenesen úhlovou převodovkou na obě strany bubnu a pomocí řemenů na rotor. Rotor drtiče je tvořen hřídelí, na kterou jsou navařeny vytvarované disky, na které je možno.

  Hlavní využití těchto strojů je při zpracování potěžebních zbytků, práce pod elektrovody nebo zpracování náletových křovin na pozemcích zemědělců.

  Číst více

 • Lesní půdní frézy

  Kvalitní a robustní lesnické frézy s tradicí výroby sahající do šedesátých let minulého století. Široký sortiment pracovních záběrů s možností bohaté výbavy, rozličných rotorů s volnýcmi nebo pevnými kladivy.


Jaké jsou naše výhody?

 • Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkovi
 • Najdete u nás širokou nabídku strojů a příslušenství
 • Zakládáme si na dlouhodobé a přátelské spolupráci
 • Nabízíme unikátní řešení jednotlivých úprav
 • Disponujeme vlastním vývojovým centrem

Jakou lesní techniku prodáváme?

 • Vyvážeče STS s hydraulickými jeřáby
 • Traktorové procesory a kácecí hlavice KESLA
 • Lesnické půdní frézy Ventura
 • Kácecí hlavice Naarva
 • Lesnické navijáky Krpan
 • Traktorové procesory Niab
 • Lesnické stroje BM

Bazar použité techniky

Uvažujete nad prodejem lesní techniky? Poohlížíte se po něčem novém? Obojí společně snadno vyřešíme. Zajistíme prodej a zpracujeme cenovou nabídku na nový stroj. To vše profesionálně a s úsměvem na tváři. Nevěříte? Zkuste to s námi.

Servis

Servisujeme lesnickou techniku, napište nám