Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Technika > Lesní technika > Hydraulická ruka

Hydraulická ruka

Všechny hydraulické nakladače, které prodáváme jsou navrženy s ohledem na efektivitu, použitelnost a bezpečnost. Každá hydraulická ruka je kombinací pevné síly, dosahu a obratnosti. V praxi se to projevuje precizností, pohodlím a silou práce. Mnoho konstrukčních řešení používaných v našich nakladačích je založeno na vysoce výkonných profesionálních jeřábech. Tato řešení dělají z nakládacích jeřábů mimořádně odolného a spolehlivého partnera pro lesní práce.

Modelová řada STS NJ nabízí kvalitní stroje, které lze používat jak stacionárně tak agregovat na vyvážeče nebo na samotné nosiče do třetího bodu.

Modelová řada Kesla je profesionálně prověřena po celém světě a může nabídnout široké uplatnění v jednotlivých sférách lidské činnosti.

Mezi sortiment ucelené nabídky pro potřeby zpracování dřevní hmoty, zemědělství a komunálních služeb nabízíme vlastní hydraulické nakladače NJ 42, NJ68 a NJ85V. Jednotlivá číslice označují dosah jednotlivých hydraulických ramen. Na přání zákazníka můžeme nabídnout velké množství provedení s rozličným příslušenství jako jsou různé hydraulické rozvaděče, výklopné nebo vysouvací podpěry, navijáky, rotátory a drapáky. Naše stroje jsou vyráběny pouze z materiálu STRENX.

Abychom uměli splnit takřka všechna přání a požadavky od zákazníků, prodáváme i profesionální nakladače KESLA, které máme osazené na vyvážečkách dřeva naší konstrukce, osazené jako stacionární nakladače na skládkách dřeva, v provozech na zpracování dřeva, nebo na nákladních vozidlech v zemědělství a komunální sféře. Jednotlivé agregace sami vyrábíme a provádíme.

Na základě velkého počtu prodaný strojů a poptávky od stávajících zákazníků i ze Slovenska, poskytujeme rychlé dodání náhradních dílů přímo od výrobce a realizujeme servis i na námi neprodané stroje. Nezanedbatelnou část prodeje nám tvoří stroje estonské firmy BMF, od které prodáváme především hydraulické jeřáby.

Číst více


Parametrické vyhledávání

Zobrazeno 18 položek
Zobrazeno 18 položek